Emilia Czerwińska zadebiutuje w MFC! Gala już 16 września
Kickboxing

Emilia Czerwińska zadebiutuje w MFC! Gala już 16 września

Emilia Czerwińska

Historyczny pojedynek kobiet w organizacji MFC na zasadach K1 czeka kibiców już 16 września w Zielonej Górze. Będzie to trzecia kobieca walka w historii MFC, lecz pierwsza na zasadach K1.

Pierwsze starcie Pań miało miejsce na gali MFC 5 w grudniu 2012r, gdzie na zasadach MMA Joanna Jędrzejczyk pokonała zawodniczkę z Białorusi. Drugi pojedynek odbył się w ubiegłym roku na jedenastej edycji MFC w Nowej Soli na zasadach Muay Thai.  Tym razem w karcie głównej gali MFC12 zobaczymy starcie Pań pomiędzy Emilią Czerwińską i Michaelą Michl. Będzie to pojedynek K1, w wadze 62kg.

Czerwińska vs Michl

Michaela Michl zawodniczka niemieckiego klubu La Familia Erfurt do MFC dołączyła w ubiegłym roku, w efektowny sposób nokautując zawodniczkę z Żar. Michaela wielokrotnie walczyła na ringach międzynarodowych w prestiżowych galach m.in. Kunlun Fight w Chinach czy Max Muay Thai w Tajlandii.

Emilia Czerwińska to niezwykle mocna fighterka reprezentująca SKF BOKSING, wielokrotna Mistrzyni Polski, zawodniczka Polskich Kadr Narodowych, wielokrotnie stawała do walk o najwyższe światowe trofea m.in. o pas prestiżowej organizacji WAKO PRO. Emilia w organizacji MFC zadebiutuje przed własną zielonogórską publicznością.

Pojedynek ten zapowiada się niezwykle efektownie i będzie to z pewnością mocna dynamiczna walka, a kto okaże się zwyciężczynią tego starcia? O tym przekonamy się już 16.09.2017!

informacja prasowa MFC

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Joanna Jędrzejczyk odzyska pas mistrzyni UFC?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.