Łukasz Bartnik zawalczy o tytuł Zawodowego Mistrza Polski K-1! - Strefa Sztuk Walki - Świat MMA i kickboxingu w jednym miejscu
Beltor News

Łukasz Bartnik zawalczy o tytuł Zawodowego Mistrza Polski K-1!

Podczas obchodów 10-lecia klubu Center-Team Odolanów odbędzie się Gala Kickboxingu, na której walką wieczoru będzie pojedynek o pas Zawodowego Mistrza Polski w formule K-1 -91 kg, pomiędzy Michałem Grzesiakiem (Center-Team Odolanów) a Łukaszem Bartnikiem (Waleczna Lubelszczyzna).

Już 9 marca w Wierzbnie w walce wieczoru będziemy mogli zobaczyć arcyciekawy pojedynek, którego stawką jest pas Zawodowego Mistrza Polski w formule K-1 do 91 kilogramów. Naprzeciw siebie staną doświadczeni w boju Michał Grzesiak reprezentujący lokalny Center-Team Odolanów oraz Łukasz Bartnik, który na co dzień przygotowuje się w Walecznej Lubelszczyźnie pod okiem Tomasza Borowca.

Zawodnik Beltor Team notuje dużą aktywność i częstotliwość starć. Niedawno mogliśmy oglądać go w nowym projekcie Tomasza Sarary i Bartosza Batry – Strike King. Gala odbyła się w Kopalni Soli „Wieliczka”, a Łukasz Bartnik był jednym z uczestników 4-osobowego turnieju. Pierwszą walkę zakończył zwycięsko z niepokonanym Alan Kalskim, zaś w drugim starciu musiał uznać wyższość Karola Łasiewickiego w następstwie dwóch regulaminowych liczeń.

Michał Grzesiak to założyciel i trener klubu Respect Team Ostrów Wielkopolski. Na swoim koncie ma aż 9 złotych medali Mistrzostw Polski w formule kick light, do tego trzy medale mistrza świata i dwa mistrza Europy. Oprócz tego stoczył również dwie walki na gali Fight Exclusive Night w kickboxingu. Obaj Panowie niedawno przebywali na sparkingach w Oleksiejczuk Team, pomagając Michałowi Oleksiejczukowi w jego zbliżającej się walce na UFC 299.

Można przypuszczać, że walka będzie obfitująca w mocne wymiany bokserskie i próbę ustawienia przeciwnika od pierwszej sekundy walki. Będziemy świadkami starcia dwóch niezwykle doświadczonych i utalentowanych wojowników polskiej sceny kickboxerskiej, a ręka tylko jednego z nich powędruje do góry!

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.