Paulina Bugajska - Beltor Team
Wszystkie

Paulina Bugajska (Beltor Team)

Paulina Bugajska - Beltor TeamPaulina Bugajska

Beltor Team

Trener personalny

Paulina to miłośniczka treningu siłowego i funkcjonalnego. Członkini Beltor Team to przyszła zawodniczka bikini fitness, która swoje pierwsze starty planuje na jesień 2016 roku. Od najmłodszych lat była związana ze sportem, przez 10 lat trenowała taniec sportowy, następnie spełniała się w piłce ręcznej, lekkoatletyce, łyżwiarstwie szybkim i pływaniu. Plany sportowe Pauliny Bugajskiej na pewien czas przerwała kontuzja kolana, która finalnie doprowadziła ją do depresji, nadwagi, a później do początkowych zaburzeń odżywiania.

Rok temu wzięła się ostro do pracy i postawia sobie cel, który konsekwentnie realizuje. Aktualnie jest ona trenerem personalnym i na tej płaszczyźnie odnosi szereg sukcesów, o czym dowiedzieć można się z jej fanpage’u. Jak sama mówi: – Nie mam marzeń, bo wszystkie pragnienia, które pojawiają się w mojej głowie realizuje i wyznaje zasadę, że ciężką pracą możemy osiągnąć wszystko.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.