Rafał Kijańczuk zwycięża w 1 rudzie! - Strefa Sztuk Walki - Świat MMA i kickboxingu w jednym miejscu
Beltor News

Rafał Kijańczuk zwycięża w 1 rudzie!

Rafał Kijańczuk (11-5) odprawił przed czasem przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie Marca Doussisa (8-1) podczas ostatniej gali XTB KSW 78 w Szczecinie, dopisując dwunaste zwycięstwo w swojej zawodowej karierze.

Polak rozpoczął pojedynek od kopnięć, ale szybko zawiązała się akcja i wymiana ciosów. Doussis starał się kontrolować „Kijanę” i spróbował sprowadzenia wciągajac na siebie Rafała Kijańczuka, w efekcie czego Polak znalazł się w dosiadzie. Tej okazji nie mógł już wypuścić zawodnik Beltor Team i dobijając ciosami w parterze, zmusił sędziego do przerwania pojedynku.

Rafał Kijańczuk powrócił na ściężke zwycięstw po ostatniej porażce z Ivanem Erslanem. Przed Polakiem rysują się ciekawe scenariusze, ponieważ kategoria półciężka obfituje w mocne nazwiska. Po zwycięstwie Kijana rzucił wyzwanie Bogdanowi Gnidce.

Czekamy na kolejne emocjonujące walki i mocne wyzwania.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Rafał Kijańczuk (@rafal_kijanczuk)

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.