Alan Brykalski (Beltor Team)
Wszystkie

Alan Brykalski (Beltor Team)

 

Alan Brykalski

Team Beltor

Dyscyplina: MMA

Klub: Lions Den

Kategoria: 70 kg

 

 

 

Pochodzący z Chełma Alan Brykalski obecnie mieszka i trenuje w Wielkiej Brytanii, gdzie wyemigrował w poszukiwaniu poprawy sytuacji materialnej. Szczęśliwy ojciec trójki dzieci i mąż jest uzależniony od sportu. Pomimo iż zawodnik Team Beltor jest dopiero w początkowej fazie swojej kariery w sportach walki, to ma już na swoim koncie 4 walki półamatorskie w MMA, 1 walkę na zasadach K-1 pro i czynnie startuje w zawodach brazylijskiego jiu jitsu.

Do zawodowego debiutu Brykalski przygotowuje się pod okiem cenionego na Wyspach trenera Dave’a Mathewa. Zawodnicy z klubu Lions Dens regularnie walczą dla takich organizacji jak Cage Warriors, BAMMA, a nawet UFC.

Już 25 maja na gali Cage Raged w Swindon Alan Brykalski stoczy drugi pojedynek pro MMA. Jak sam podkreśla, jego celem jest angaż w Cage Warriors i pas mistrzowski tejże organizacji.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.