Rest Dixon37 - Beltor Team
Wszystkie

Rest Dixon37 (Beltor Team)

Rest Beltor TeamDamian „Rest” Osytek

Beltor Team

Raper

Dyscyplina: kulturystyka / sztuki walki

Rest przygodę z rapem zaczął już w 1998 roku razem z dwoma kolegami z osiedla. Z czasem poznał ekipę Szybkiego Szmalu, co zaowocowało współpracą. Na płycie „Mixtape” można usłyszeć go tylko w dwóch kawałkach: “Chamstwo” oraz “Ludzie w mieście”, ponieważ już wtedy Rest pracował z Dixon37 nad wydaniem debiutanckiej płyty: „Lot na całe życie”, a następnie „OZNZ”. Jego doskonały technicznie styl, zjednał sobie serca fanów w całej Polsce. Jest pomysłodawcą i współtwórcą marki odzieżowej DIXON37, która powstała w 2008 r.

Życiową siłę i wytrwałość w dążeniu do celu czerpie z uprawiania sportu, który jest jego największą pasją. Ulubione dyscypliny sportowe to kulturystyka, crossfit i sztuki walki.

Od 2016 roku raper realizuje projekt „Rest37 – Sport To Moja Pasja”, który spotyka się z dużym zainteresowaniem na facebooku.

Rest Dixon37 Beltor

Więcej o pasjach Resta można dowiedzieć się z poniższego filmiku:

Współtworzone projekty:

• Benzyna
• Dixon37
• Szybki Szmal
• Załoga
• Zjednoczony Ursynów

Oto kilka z utworów Rest Dixon 37:

1 komentarz

1 komentarz

  1. Pingback: Śledź BELTOR TEAM! [Co słychać u Kijańczuka, Leśki i Jędrzejczyka?]

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.