Śledź BELTOR TEAM! [Co słychać u Kijańczuka, Leśki i Jędrzejczyka?]
Beltor News

Śledź BELTOR TEAM! [Co słychać u Kijańczuka, Makowskiego i Jędrzejczyka?]

Co słychać u zawodników Beltor Team? Jak idą ich przygotowania do kolejnych walk? Jeżeli chcesz być na bieżąco z twoimi ulubionymi fighterami, to miejsce jest własnie dla Ciebie! Jako Strefa Sztuk Walki postaramy się na bieżąco aktualizować doniesienia z mediów społecznościowych członków Beltor Team.

Bartosz Leśko wie już o kolejnym terminie walki dla Fight Exclusive Night. W gdyńskim klubie Mighty Bulls Gdynia młody reprezentant Team Beltor szlifuję formę pod okiem jednego z pionierów MMA w Polsce, Grzegorza Jakubowskiego. 

 

Już 25 sierpnia w Sankt Petersburgu Rafał Kijańczuk po raz drugi wejdzie do klatkoringu rosyjskiej potęgi MMA, M-1 Global. „Kijana” formę szlifuję w warszawskim Berkut WCA Fight Team. 

 

Paweł Jędrzejczyk, jeden z najbardziej utytułowanych kickboxerów w Polsce, na MFC 14 zmierzy się z Fernando Groenhartem w pierwszej obronie mistrzowskiego pasa. Etap przygotowań „Wergiego” wkracza więc w decydującą fazę. 


Tomasz Makowski otrzymał już prezenty od partnera. Już 22 września 14. edycja jego gali – Makowski Fighting Championship w Zielonej Górze. 

Tomek Makowski Beltor

 

Utalentowany Rafał Kijańczuk nie marnuje ani chwili przed gala Thunderstike Fight League i w tym celu po raz kolejny wybrał się na sparingi do najlepszego obecnie klubu w Polsce – Berkut WCA Fight Team.

Marcin Późniak z chełmskiej Fabryki Sportu to kolejny bohater gali DKW Fight Night 2 w Legionowie. 


Paweł Jędrzejczyk, pięciokrotny mistrz świata, od mocnego treningu z Tariel Zandukeli zaczyna nowy tydzień.

 

Już 10 marna Bartosz Leśko stoczy najważniejszy bój w karierze. Na warszawskim Torwarze młody zawodnik team Beltor zmierzy się z Marcinem Naruszczką. Zawodnik Mighty Bulls Gdynia jest przekonany, że zrobił wszystko, aby na FEN 20 dopisać kolejne zawodowe zwycięstwo.

„Nadchodzi Północ”, czyli Bartosz Leśko w każdym dniem przybliża się do walki z Marcinem Naruszczką na gali FEN 20 w Warszawie. Do stolicy z pewnością wybierze się spora grupa kibiców Bartka, który przygotowania do walki z doświadczonym zawodnikiem kontynuuje w cenionym klubie Mighty Bulls Gdynia.

Coraz mocniejsza ekipa trenuje też z Maciej Brzostek, założycielem Brzostek Top Team, w trójmiejskim klubie Forfit – Studio Sylwetki. Izu Ugonoh kolejną walkę stoczy na PGE Narodowym w maju. 

 

Adrian Molenda zna już kolejnego rywala w Celtic Gladiator. O wszystkim możecie przeczytać na naszej stronie:

Adrian Molenda poznał rywala na Celtic Gladiator w Manchesterze!

Rafał Kijańczuk już niebawem stoczy jedną z walk wieczoru gali DKW Fight Night w Chełmie. W tym celu „Kijana” postanowił odwiedzić jeden z czołowych klubów w Polsce, Berkut WCA Fight Team. 

Robert Maciejowski zapowiada gotowość do debiutu w Spartan Fight!

Tomasz Makowski, choć nie walczył, to świetnie przygotował 12. galę swojej organizacji. „Maku” w wywiadzie dla sportywalki.org poruszył kilka ciekawych kwestii. 

Bartosz Leśko już 14 października stoczy drugą walkę dla Fight Exclusive Night. Zawodnik Team Beltor szlifuje obecnie formę w Warszawie, a tam trenuje ścisła czołówka polskiego MMA, na czele z Jan Błachowicz. 

Paweł Jędrzejczyk świetnie wieńczy swoje wieloletnie występy dla MFC. „Wergi” w miniony weekend został mistrzem wagi do 80 kg cenionej organizacji. Gratulujemy!

Bartosz Leśko z niecierpliwością odlicza czas. Już tylko tydzień do największego wyzwania w dotychczasowej karierze. Zawodnik Mad Dogs Gdynia przed własną publicznością zawalczy na gali FEN 17, a jego rywalem będzie Aleksander Rychlik.


 

 

Solidna porcja motywacji od Resta. Wbijajcie na jego sportowy profil, bo tam dzieje się naprawdę sporo >>>


 

 

Dawid Mirkowski zameldował się na Mistrzostwach Świata Muay Thai w Mińsku. Śledźcie profil zawodnika Team Beltor, aby być na bieżąco z jego wynikami. 


 

 

Paweł Jędrzejczyk nie marnuje czasu w Tajlandii. Wraz z nim w ojczyźnie tajskiego boksu jest m.in. Przemysław Saleta, były mistrz Europy w boksie i mistrz świata w kickboxingu.


 

 

Maciej Brzostek zaprasza na treningi indywidualne. Jego grupa Brzostek Top Team rośnie w siłę.


 

 

Dawid Mirkowski zapowiada swój kolejny występ. Dla „Mirko” ten rok jest bardzo pracowity.


 

Krzysztof Ryś w swoim żywiole 🙂

 


 

Kilka rad od Resta. Wbijajcie na sportowy profil członka Team Beltor, bo rozpoczęła się na nim kolejna redukcja!


 

 

Michał Burdan zapowiada nowy projekt, który niebawem ujrzy światło dzienne na Strefie Sztuk Walki. Nie zabraknie w nim wielkiego patrioty w składzie Team Beltor, Macieja Brzostka


 

Paweł Jędrzejczyk nie spuszcza z tonu. „Wergi” przed kolejnym pojedynkiem wyleciał do Tajlandii, by tam szlifować swoją formę.


 

 

Trener Maciej Brzostek cały czas rozwija swoją grupę Brzostek Top Team. Wśród jej zawodników są m.in. Kacper Formela, Bartosz Leśko czy Jacek Kreft.


 

Walka z cieniem w wykonaniu Ewy Dobosz Bulandy.


 

Bartosz Leśko w toku przygotowań do kolejnej walki. Czyżby szykował się występ na FEN 17 w Gdyni? Więcej w artykule na Strefie Sztuk Walki.


 

Zawodnik organizacji Glory, Paweł Jędrzejczyk po raz kolejny stoi za promocją igrzysk sportów nieolimpijskich – The World Games 2017, które odbędą się we Wrocławiu.


 

Robert Maciejowski szybki jak błyskawica na tarczach w Dass Berserkers Team Bielsko-Biała.


 

 

Zwycięzca 1. edycji Beltor Challenge Marcin Soszyński kapitalnie zaprezentował się na mistrzostwach w Poznaniu.


 

 

Tomasz Makowski ma już ustalony termin kolejnej walki. Od miesiąca „Maku” zasuwa do niej w Tajlandii. Więcej o kwietniowym wyzwaniu mistrza świata dowiecie się tutaj

Monika Bohn zasuwa od rana na sali z trenerem Brzostkiem. Postępy w jej przygotowaniach zobaczymy w tym roku na galach Ladies Fight Night.

Podopieczni trenera Sławomira Popiołka robią ogromne postępy w Forfit Gdańsk. Zresztą, zobaczcie sami fragment treningu:

Paweł Jędrzejczyk zameldował się już z Chicago. „Wergi” 24 lutego walczy na Glory 38. Walkę na tej samej gali stoczy również inny Polak, Łukasz Pławecki. Dowiedz się więcej o gali z udziałem zawodnika Team Beltor >>>

Sportowa wersja Resta na siłowni. Jest moc! Przyłączacie się do grupy „Rest redukuje”?


 

Maciej Brzostek znalazł nowy talent, który zamierza oszlifować podczas drugiej edycji projektu „Moja droga do zawodowstwa”.


 

Tomasz Kowalski ze swoimi sparingpartnerami trenuje do walki na FEN 16. 11 marca szykuje się mocny pojedynek!


 

Tomasz Makowski nie odpuszcza ciężkich treningów w Tajlandii.


 

O formę Michała Burdana przed kolejną walką możemy chyba być spokojni. Trening w masce tlenowej – daje radę!


 

 

Paweł Jędrzejczyk zaprasza na The World Games 2017 we Wrocławiu. Czyżby szykował się jakiś występ?


 

 

Tak wielokrotny mistrz świata w K-1 i muay thai – Tomasz Makowski trenuje w Tajlandii do kolejnego pojedynku!


 

 

Rest wystartował z redukcją! Dołącz do grupy, aby być na bieżąco z postępami jego projektu.


 

 

O zwyżce formy informuje Ewa Dobosz Bulanda.


 

 

Młode wilki polskiego MMA ciężko trenują pod okiem Macieja Brzostka do kolejnych pojedynków. „Polish Machida”, czyli Kacper Formela i Bartosz Leśko z Team Beltor z walki na walkę prezentują większy arsenał umiejętności stójkowych. 


 

 

Rest gotowy na kolejny projekt „Rest redukuje”. Śledźcie jego sportowy profil, bo będzie się działo!


Paweł Jędrzejczyk i Tomasz Makowski Nowy Rok rozpoczęli od wspólnego treningu z byłym mistrzem Europy w boksie zawodowym, Mateuszem Masternakiem. 


Rest w treningu na worku bokserskim. A tymczasem na rynek weszła nowa płyta Dixon37 „Krew za krew”. Sprawdźcie koniecznie!


 

Monika Bohn jest dobrze zaopatrywana przez Beltor. Teraz czeka ją końcówka przygotowań przed LFN 4 w Karpaczu. O gali pisaliśmy wcześniej na Strefie Sztuk Walki


 

 

Paweł Jędrzejczyk robi wagę przed galą Makowski Fighting Championship. Walka już 3 grudnia.

 


 

Katarzyna „Biedronka” Niska trenuje w Phuket Top Team. Co słychać u zawodniczki Team Beltor? Zapoznaj się z artykułem.


 

 

Paweł Jędrzejczyk gotowy na rywala! Kolejna walka „Wergiego” już 3 grudnia na gali MCF 11.

 


 

Bartosz Leśko gotowy na kolejną wojnę w klatce Time of Masters! Forma robi wrażenie!


 

 

Monika Bohn na tarczach u Bogdana Szuby podczas obozu sparingowego Ladies Fight Night.


 

 

Świetnie na mistrzostwach Europy w Chorwacji radzi sobie Dawid Mirkowski! Nasz zawodnik zawalczy w finale!


 

Paweł Jędrzejczyk jest gotowy by podjąć kolejne wyzwanie! „Wergi” już w grudniu zawalczy na gali MFC 11 w Nowej Soli. O jego pojedynku pisaliśmy wcześniej >>>


 

Monika ładuje baterię przed kolejną walką dla Ladies Fight Night. Niedługo na Strefie Sztuk Walki więcej o następnym pojedynku zawodniczki Beltor Team!


 

Robert Maciejowski w pełnym gazie! Zawodnik Beltor Team „wymiata” na macie w Berskerker’s Team Bielsko-Biała.


 

Sonic Valerianov redukuje wagę do mistrzowskiej walki na PLMMA Championships w Warszawie. Efekty godne podziwu! O jego nadchodzącym starciu pisaliśmy wcześniej >>>


 

Monika Bohn w przygotowaniach do kolejnej walki dla Ladies Fight Night korzysta z porad innych trenerów. Wyjazd do Krakowa i treningi z Sebastian Jegielski to kolejne cenne doświadczenie zawodniczki Beltor Team. 


 

Marcin Soszyński jest w pełnym treningu przed Mistrzostwami Polski BJJ 2016.


 

Sprawdźcie świetne promo od Bartosza Leśko. Kolejna walka już w listopadzie.

Więcej o pojedynku ->>> 


 

A w miniony weekend na targach FIWE 2016 w Warszawie na stoisku Beltora można było spotkać Krzysztofa Rysia i Sławomira Popiołka znanych z serii filmików dotyczących samoobrony na Stefie Sztuk Walki. 


 

Piekielne kopnięcia w klubie Dass Berskerkers Team Bielsko-Biała wyprowadza Robert Maciejowski. Ależ moc!


 

 

Tak do kolejnej walki dla Ladies Fight Night trenuje Monika Bohn.


 

 

Bartosz Leśko w listopadzie stoczy kolejną zawodową walkę. Nad poprawą jego umiejętności bokserskich czuwa trener Maciej Brzostek z Forfitu Gdańsk.


 

 

Paweł Jędrzejczyk 24 września na gali MFC 10 odniósł kolejne zawodowe zwycięstwo. Co a jego temat ostatniego występu miał do powiedzenia „Wergi”? Przekonajcie się w poniższym wywiadzie dla TVP Wrocław.

 

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.