Gala Hybrid MMA 3 powraca! Najbliższa odsłona mieszanych sztuk walki odbędzie się w Pile. - Strefa Sztuk Walki - Świat MMA i kickboxingu w jednym miejscu
Beltor News

Gala Hybrid MMA 3 powraca! Najbliższa odsłona mieszanych sztuk walki odbędzie się w Pile.

Gala Hybrid MMA 3 powraca! Najbliższa odsłona mieszanych sztuk walki odbędzie się w Pile.

Już 1 marca na pograniczu Pojezierza Wałeckiego i Pojezierza Krajeńskiego odbędzie się trzecia edycja gali Hybrid MMA, na której nie zabraknie znanych nazwisk. Będziemy świadkami widowiskowych starć w K1 oraz MMA. Walka wieczoru zapowiada się niezwykle interesująco, gdzie naprzeciwko Daniela „Skiby” Skibińkiego (20-9, 8 KO, 1 SUB) stanie doświadczony Włoch Leonardo Damiani (11-6-1, 2 KO, 6 SUB).

W co-main event zobaczymy byłego mistrza KSW Artura „Kornika” Sowińskiego, który skrzyżuje rękawice z współwłaścicielem organizacji Hybrid, Zawodowym Mistrzem Świata K-1 Łukaszem „Siwym” Szulcem. Zapowiada się niezwykle emocjonujące starcie zwłaszcza, patrząc na styl obu wojowników.

Oprócz dwóch głównych pojedynków pozostała karta zapowiada się niezwykle ciekawie. W akcji będziemy mogli obserwować lokalnych zawodników: Roberta Bronszkiewicza, Michała Haiwka czy Jakuba Szymanowskiego. Jak podkreślają właściciele całe wydarzenie kolejny raz będzie bogate w oprawę wizualna oraz artystyczną.

Hybrid MMA 3 współpracująca z Tuco Promition odbędzie się 1 marca i będzie transmitowana w telewizji Super Polsat oraz Polsat Sport Fight. Jednym ze sponsorów będzie dobrze znana w Polsce firma zaopatrująca w sprzęt i akcesoria sportowe – Beltor.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.