Łukasz Bartnik zawalczy na gali MCF8! - Strefa Sztuk Walki - Świat MMA i kickboxingu w jednym miejscu
Beltor News

Łukasz Bartnik zawalczy na gali MCF8!

Łukasz „Kudłaty” Bartnik wystąpi podczas kolejnej odsłony Madness Cage Fighting, a jego rywalem będzie Emil Wencel.

Już w piątek, 10 marca. w Hali Sportowej w mieście Łęczna odbędzie się ósma edycja gali Madness Cage Fighting. Transmisja będzie również na sportowych kanałach Polsatu.

Naprzeciw siebie stanie dwóch bardzo twardych zawodników. Walka odbędzie się w formule K-1, lecz w rękawicach do MMA, co doda pikanterii pojedynkowi. Starcie zakontraktowane zostało w limicie do 91 kg.

Łukasz Bartnik na co dzień trenuje w Lublinie, oraz prowadzi zajęcia w klubie B&W K1 Lublin. Jest doświadczonym zawodnikiem, który ma na swoim koncie starty kickbokserskie dla federacji DSF Kickboxing Challenge. Oprócz tego sięgnął także po Wicemistrzostwo Polski w K1, Mistrzostwo Polski w Akademickich Mistrzostwach Polski w Kickboxingu w formule Kick – Light.

Jednego możemy być pewni. Pojedynek będzie bardzo efektowny, z mocnymi wymianami i nokaut będzie wisiał w powietrzu od pierwszego gongu!

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.