JUŻ 25 LISTOPADA DZIEWIĄTA ODSŁONA MADNESS CAGE FIGHTING! - Strefa Sztuk Walki - Świat MMA i kickboxingu w jednym miejscu
Beltor News

JUŻ 25 LISTOPADA DZIEWIĄTA ODSŁONA MADNESS CAGE FIGHTING!

Miasto Ryki będzie kolejnym miejscem na mapie Lubelszczyzny, na którym pojawi się gala Madness Cage Fighting!
Jak na razie nie znamy wiele szczegółów i poszczególnych zestawień walk natomiast spodziewać się można atrakcyjnej gali ze względu na nazwiska, które poznaliśmy do tej pory.

Niezwykle intrygująca będzie walka wieczoru, w której zobaczymy Oskara Siegerta. Multimedalista Mistrzostw Polski, srebrny medalista europejskich igrzysk oraz uczestnik wielu turniejów w Tajlandii stoczy walkę w formule zawodowego Muay Thai.

Nie zwalnia tempa także chluba Lublina, zawodnik Beltor Team Łukasz Bartnik. Stoczy on swoją trzecią walkę w tym roku. Dwie poprzednie zakończył już w pierwszych rundach przez nokaut. Z niecierpliwością czekamy na propozycje rywala dla popularnego „Kudłatego”. Warto dodać, że walka toczona będzie na zasadach K-1 w małych rękawicach.

Publiczność w Rykach będzie mogła także obejrzeć swojego zawodnika. Przed własną publicznością zawalczy znany już w federacji MCF Marek Warowny. Po raz czwarty w sześciokątnej klatce Madness Cage Fighting zamelduje się Dominik Buczek.

Całą galę będzie można obejrzeć na Polsat Sport Fight oraz Super Polsat.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.