Kamil Kołtan (Beltor Team)
Wszystkie

Kamil Kołtan (Beltor Team)

Kamil Kołtan

Team Beltor

Dyscyplina: K-1

Waga: 81-85 kg

Rekord amatorski: 11-3

Rekord zawodowy: 7-1

Klub: Semtex Gym Londyn

Kamil to wychowanek Semtex Gym, w którym trenuje od 6 lat. Amatorsko i zawodowo startuje już od ponad 5 lat. Do jego sukcesów można zaliczyć już: amatorski tytuł mistrza południowej Anglii WKA, mistrza Anglii ISKA, dwa srebrne medale mistrzostw świata ISKA, K-1 Global.

Na zawodowstwie Kamil Kołtan miał okazję walczyć dla takich organizacji jak Stand and Bang, Superfight Series. dwukrotnie zdobył on również pas federacji SFC, która wywodzi się z Bułgarii. W niej pokonał on m.in. cenionego Hristo Hrisotova. Ostatnią walkę zawodnik Team Beltor stoczył 13 lipca na gali MTGP/KGP, gdzie udało mu się pokonać wysoko notowanego Sama Browna.

Na co dzień Kamil prowadzi zajęcia w dwóch klubach, przygotowując swoich zawodników do udziału w turniejach. Jest on o krok od założenia polskiego klubu na Wyspach.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.