Norman Parke zarzuca Marianowi Ziółkowskiemu stosowanie dopingu
Wszystkie

Norman Parke zarzuca Marianowi Ziółkowskiemu stosowanie dopingu

Pretendent do pasa KSW w wadze lekkiej, Norman Parke, po raz kolejny wzbudził kontrowersje w mediach społecznościowych. Tym razem zarzucił Marianowi Ziółkowskiemu stosowanie dopingu.

Były zawodnik UFC już 14 września zmierzy się z Ziółkowskim o tymczasowy tytuł w wadze do 70,3 kg. Parke, znany z wielu prowokacji przed swoimi pojedynkami w KSW, tym razem nie oszczędził również najbliższego rywala.

Cóż, kolejny gość na specjalnych suplementach, to standard tutaj. Wszyscy tutaj lubią soki. Zostaną obnażeni. Wiem, co oni tam wszyscy biorą w tym WCA – napisał na Twitterze Norman Parke.

Irlandczykowi szybko odpowiedział menadżer Ziółkowskiego, Artur Ostaszewski: – Marian jest jednym z najczystszych gości w tej grze. Tym razem pudło.

Wypowiedź Parke’a z pewnością mocno uderza w dobre imię klubu Berkut WCA Fight Team Warszawa, w którym oprócz Mariana Ziółkowskiego trenują m.in. Jan Błachowicz, Daniel Omielańczuk czy Piotr Strus.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.