Mistrzostwa Polski i Świata zdobyte! Teraz Asia Walorska zawalczy o tytuł Mistrzyni Europy MMA! - Strefa Sztuk Walki - Świat MMA i kickboxingu w jednym miejscu
Beltor News

Mistrzostwa Polski i Świata zdobyte! Teraz Asia Walorska zawalczy o tytuł Mistrzyni Europy MMA!

Asia Walorska od 24 do 28 września przebywać będzie w stolicy Gruzji, Tbilisi. Ambasadorka Beltor Team zawalczy o tytuł Mistrzyni Europy w MMA. Przypominamy, że jest to jedyny tytuł, którego brakuje polskiej zawodniczce, a w swoim dorobku posiada już Mistrzostwo Świata oraz Mistrzostwo Polski. W ubiegłym roku Joanna zdobyła Mistrzostwa Świata w formule Striking MMA do 65,8 kg, wygrywając przez nokaut techniczny z reprezentantką Indii.

Światowe Stowarzyszenie Mieszanych Sztuk Walki (GAMMA) zgromadzi w kraju Kartlów dziesiątki utalentowanych zawodników, w wielu kategoriach wagowych. „Nasze Mistrzostwa Europy to niezwykle ważne wydarzenie w kalendarzu” – powiedział prezes GAMMA Alexander Engelhardt. „Jest to idealna możliwość dla naszych sportowców, aby zaprezentować swoje umiejętności i promować nasz wspaniały sport nowej publiczności.”

Do zawodów Asia Walorska przygotowuje się w warszawskim Aligatores Fight Club, gdzie na macie gości również zawodnik UFC Marcin Prachnio.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.