Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Wójta Gminy Stanin. - Strefa Sztuk Walki - Świat MMA i kickboxingu w jednym miejscu
Beltor News

Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Wójta Gminy Stanin.

23 marca zapisze się złotymi zgłoskami na karcie historii polskiego karate. W I Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin wzięło udział aż 23 kluby z całej Polski, łącznie wystartowało 353 zawodników. Zawody odbyły się dzięki wsparciu Wójta Krzysztofa Kazany oraz sihan Jacka Czernieca. Swoją cegiełkę w wydarzeniu dołożyli partnerzy, w szeregu, których znalazła się firma Beltor oferująca szeroki asortyment sprzętu do sportów walki, w tym Karate Kyokushin.

Cała impreza to nie tylko wielkie sportowe widowisko, ale również okazja do podzielenia się wspólnymi doświadczeniami, integracji i spędzenia aktywnie wolnego czasu.


Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.