JUŻ 13 PAŹDZIERNIKA ODBĘDZIE SIĘ WASIAKOWSKI FIGHT NIGHT 4! - Strefa Sztuk Walki - Świat MMA i kickboxingu w jednym miejscu
Beltor News

JUŻ 13 PAŹDZIERNIKA ODBĘDZIE SIĘ WASIAKOWSKI FIGHT NIGHT 4!

Kooperacja Tuco Promotion z Klubem WKS Gryf Wejherowa zaobfituje w emocjonujące starcia w różnych formułach walki. Będziemy świadkami starć w boksie, muay thai, kick boxingu, a także cage boxing, którego popularność w ostatnim czasie bardzo urosła. Charakter wydarzenia podkreśla fakt, że zawodnicy mierzyć będą się w małych rękawicach do MMA Beltor, co przełoży się bez wątpienia na widowiskowość, gdzie jedno uderzenie będzie mogło zmienić obraz pojedynku!

https://www.facebook.com/photo/?fbid=626065249647502&set=a.413860460867983

Na gali w Luzinie zobaczymy m.in. Oskara Siegierta, srebrnego medalistę igrzysk europejskich w muay thai, które odbyły się w Krakowie. Zawodnik z Bydgoszczy listę swoich sukcesów ma dużo dłuższą. Zdobywał złote medale na krajowym podwórku oraz sięgał po wicemistrzostwo Europy i wywalczył brązowy krążek na mistrzostwach świata w 2022 roku. Rywalem popularnego „Sugarboya” będzie pochodzący z Brazylii Italo Julio, który na swoim koncie ma niespełna 70 walk i jest sześciokrotnym mistrzem swojego kraju!

W cage boxingu zobaczymy utalentowanego prospekta boksu zawodowego Konrada Kozłowskiego (7-0-0). Tym razem zamieni on duże rękawice bokserskie na małe do MMA, żeby dać jeszcze bardziej spektakularne widowisko.

Nie zabraknie również lubelskiego akcentu. W klatce zobaczymy zawodnika Fight Gym Lublin, Michała Krupę, znanego z pojedynków w formule K1 dla federacji KFN czy też Madness Cage Fighting. Podopieczny Rafała Murata stanie naprzeciw młodego i głodnego walki Adriana Gunia.

Całość uświetni walka kobiet. Srebrna medalistka mistrzostw europy Roksana Dargiel zawalczy z utytułowaną Klarą Strnadovą. Dargiel może się pochwalić, aż siedmioma tytułami mistrzyni Polski w kickboxingu, a także złotym medalem mistrzostw Polski w muay thai. Mimo tylu osiągnięć faworytką walki i tak będzie zawodniczka z Czech, która na swoim koncie ma trzy puchary świata federacji WAKO.

Gala Wasiakowski Fight Night odbędzie się 13 października w hali widowiskowo-sportowej GOSPRiT w Luzinie. Transmisja na sportowych antenach Polsatu.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.