Adrian Żak zawalczy na Babilon 38 w Chełmie! - Strefa Sztuk Walki - Świat MMA i kickboxingu w jednym miejscu
Beltor News

Adrian Żak zawalczy na Babilon 38 w Chełmie!

Kolejny zawodnik Team Beltor zasili kartę walk zbliżającej się gali Babilon, która pierwszy raz odbędzie się na chełmskiej ziemi. Starcie odbędzie się w kategorii półśredniej (do 77kg). Adrian Żak (1-2) stanie naprzeciwko Krystiana Szczęsnego (2-2). Obaj zawodnicy, oprócz zbliżonych do siebie rekordów, mają także bardzo podobne warunki fizyczne. Zarówno Krystian jak i Adrian w swoich ostatnich walkach ponieśli porażkę, dlatego to starcie będzie idealną okazją do odbudowania swojego rekordu.

W ostatniej swojej walce, która odbyła się w maju Żak musiał uznać wyższość rywala przegrywając przed czasem. Była to jego druga walka w tym roku. Podczas marcowej gali MCF 8 w zaledwie 8 sekund uporał się z Marcinem Kowalczykiem, pokonując go przez nokaut. Warto także podkreślić amatorskie doświadczenie Adriana, gdzie stoczył niespełna 50 walk.

To starcie jak i cała gala zapowiada się niezwykle ciekawie i obfitować będzie w wyrównane pojedynki, w których zmierzą się perspektywiczni zawodnicy z całego kraju.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Adrian Żak (@zaku_mma)

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.