Robert Maciejowski - Beltor Team
Wszystkie

Robert Maciejowski (Beltor Team)

robert-maciejowski-beltor-team

Robert Maciejowski

Beltor Team

Dyscyplina: MMA

Waga: średnia

Rekord MMA: 2 wygrane, 1 porażka, 1 remis

Klub: Daas Berserkers Team Bielsko-Biała

 

Maciejowski to młody i utalentowany zawodnik wagi średniej w Polsce. Podopieczny trenera Damiana Herczyka z klubu Berskerkers Team Bielsko-Biała od 2015 roku mocno postawił na MMA. Maciejowski zanim przeszedł na zawodowstwo, wygrał dwie amatorskie walki, w tym jedną bardzo efektownie – demolując Pawła Szaję na gali Soul FC 3 przez mocne KO.

Co ciekawe, w zawodowym debiucie Maciejowski zmierzył się z innym dużym prospektem wagi do 84 kg – Bartoszem Leśko z klubu Mad Dogs Gdynia, który również należy do Beltor Team. Wówczas, na gali w Kołczewie, panowie dali ekscytujący pojedynek, który po trzech rundach zakończył się remisem. W 2016 roku twardy góral pokonał innego zawodnika Beltor Team, Marcina Bartosika, pokonując go przez techniczny nokaut na gali Night of Heroes 3 w Sosnowcu. Ostatnią wygraną Robert Maciejowski zanotował w Niemczech. Podczas Young Blood Night 6 pokonał przed czasem Romana Pavelkę.

Walka Roberta Maciejowskiego z Marcinem Bartosikiem:

 

1 komentarz

1 komentarz

  1. Pingback: Śledź BELTOR TEAM! [Leśko trenuje z Błachowiczem, "Maku" podsumowuje MFC 12]

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.