DEBIUT ORGANIZACJI BFN JUŻ 2 WRZEŚNIA W CHEŁMIE! - Strefa Sztuk Walki - Świat MMA i kickboxingu w jednym miejscu
Beltor News

DEBIUT ORGANIZACJI BFN JUŻ 2 WRZEŚNIA W CHEŁMIE!

DEBIUT ORGANIZACJI BFN JUŻ 2 WRZEŚNIA W CHEŁMIE!

Już 2 września w Chełmie, a dokładniej w Amfiteatrze Kumowa Dolina odbędzie się debiut organizacji MMA Bastion Fight Night.

Twórcą i głównym organizatorem jest Centrum Sportów Walki Bastion w Chełmie. Główną dewizą nadchodzącego wydarzenia jest „Local fighters, global emotions”. Na ziemi chełmskiej lokalni zawodnicy podejmować będą zawodników z regionu oraz dalszych zakątków Polski. Całe wydarzenie ma na celu promocję sportów walki, a także pokazanie wielu wschodzących talentów sportów walki szerszej publice.

Piekielnie ciekawie zapowiada się main event, w którym rękawice skrzyżują Ernest Dorosz z pochodzącym z Lubartowa Kacprem Olsztą. Włodawianin jest doświadczonym zapaśnikiem stylu wolnego, który w dorobku ma aż siedem złotych medali Mistrzostw Polski i na co dzień przygotowuje się pod okiem braci Oleksiejczuk. Z kolei Olszta stoczonych ma na swoim koncie ponad 50 amatorskich walk i na pewno będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony przed chełmską publiką.

W co-main evencie będziemy świadkami elektryzującego starcia w wadze ciężkiej. Adam Kulik, czyli doświadczony pięściarz ringów amatorskich, zdobywca Pucharu Polski, wice mistrz kraju, a także wieloletni członek kadry narodowej zawalczy w debiucie w formule z semi-pro z Mateuszem Cielińskim, który na co dzień trenuje w Dziki Wschód Biała Podlaska.

W pozostałych walkach także warto zwrócić uwagę na ciekawych prospektów. W klatce zobaczymy m.in. Kacpra Matuszyńskiego, Michała Sokołowskiego, Dawida Ważnego i Bartłomieja Piecha.

Jednym ze sponsorów wydarzenia będzie firma sportowa Beltor.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez BFN MMA™ 2023 (@bfn.mma)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez BFN MMA™ 2023 (@bfn.mma)

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.