Beltor Challenge - 1. edycja [Strefa Sztuk Walki]
Wszystkie

1. edycja

Wszyscy zawodnicy amatorskiego MMA, kickboxingu, judo i innych dyscyplin sportów walki oraz ci z wojowników, którzy mają stoczone maximum dwie walki zawodowe mają teraz okazję dołączyć do wyjątkowego BELTOR TEAM i podjąć współpracę z firmą BELTOR. Ten konkurs jest skierowany właśnie dla Was!

Beltor Team

BELTOR Challenge składa się z trzech etapów:

1. etap – Nadsyłanie zgłoszeń

Do 20 czerwca należy przesłać na adres kontakt@strefasztukwalki.pl maximum 60 sekundowy filmik/zajawkę , na których pokazujecie swoje umiejętności czy nagrania z walk amatorskich.

2.  etap – Głosowanie

Po 20 czerwca na fanpage’u Strefy Sztuk Walki zostaną zaprezentowane nadesłane od Was filmiki. Trzy z nich, które uzyskają największą ilość głosów (lajków), zostaną wybrane do etapu finałowego.

3. etap – Challenge

Finałowym zadaniem trójki zawodników będzie wykonanie wyzwania (challenge), o którego wyborze zadecydują fani w ankiecie przeprowadzonej na fanpage’u BELTOR TEAM. Tym wyzwaniem będzie oczywiście zadanie czysto sportowe – seria pompek, trening na worku, itp.

Zwycięzcą konkursu będzie ten zawodnik, który uzyska największą ilość głosów od internautów.

Jeśli chcesz dołączyć do Pawła Jędrzejczyka, Michała Wlazło, Jacka Krefta i wielu innych zawodników BELTOR TEAM to weź udział w 1. edycji! Ready To Win!

 

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.