Zapowiedź gali Makowski Fighting Championship 14 (wideo)
Wszystkie

Zapowiedź gali Makowski Fighting Championship 14 (wideo)

Gala MFC14 Makowski Fighting Championship, już 22 września 2018r w zielonogórskiej hali CRS.

W ringu zobaczymy nowe nazwiska: Przemysław Kacieja, Fabio Di Lalla i Damian Linder zadebiutują dla organizacji MFC! O pasy mistrzowskie MFC zawalczą Michał Szmajda i Maciej Zembik, a w obronie tytułu zobaczymy Pawła Jędrzejczyka i Emilię Czerwińską! Ponadto po udanym debiucie, po raz drugi w ringu MFC stanie Kacper Muszyński, a w wadze super ciężkiej doskonale znany kibicom Marcin Bodnar.

„Nasi” zawodnicy reprezentujący Polskę skrzyżują rękawice z zawodnikami m.in. z Austrii, Niemiec, Holandii, Czech i Słowacji. Czternasta edycja Gali MFC, będzie II Memoriałem Dawida Mory. Oprócz doskonałego poziomu sportowego, kibice obejrzą,  ubrane w atrakcyjną oprawę świetlną i muzyczną, pełne adrenaliny, niezapomnianych wrażeń i emocji widowisko.

MFC to organizacja kickboxingu i muay thai założona przez dziewięciokrotnego Mistrza Świata K1 i Muay Thai Tomasza Makowskiego. Pierwsza gala Makowski Fighting Championship odbyła się w grudniu 2009 roku. Gale MFC są jednymi z najwyższej klasy widowisk, które gromadzą nie tylko najlepszych zawodników z kraju, ale i z zagranicy. MFC Makowski Fighting Championship jest jedyną polską organizacją kickboxingu, dla której walczyli zawodnicy aż z 24 krajów na świecie.

Pierwsza walka o pas mistrzowski MFC odbyła się 16.09.2017 roku podczas 12 edycji w Zielonej Górze. Pierwszym Mistrzem organizacji został Paweł Jędrzejczyk w wadze 80 kg. Kolejne walki mistrzowskie odbyły się 16.12.2017, w wadze 62kg Mistrzynią została Emilia Czerwińska, a w wadze 70kg Łukasz Pławecki.

Co nas różni od innych organizacji? To że nie zamykamy swoich zawodników na inne organizacje, nie kierujemy się komercyjnym podejściem do kickboxingu. Nie promujemy “celebrytów” tylko prawdziwych sportowców. Zależy nam przede wszystkim na rozwoju zawodników. Założycielem MFC jest Tomasz Makowski zawodnik kickboxingu, Mistrz Świata K1 i Muay Thai. Nikt nie wie lepiej jak sam zawodnik, ile ciężkiej pracy i mnóstwa wyrzeczeń kosztuje sportowy sukces.

Zawodnicy MFC mogą walczyć dla innych organizacji. To że nie są związani wyłącznym kontraktem, tylko z jedną organizacją daje im większe możliwości rozwoju, większą ilość walk, bycie mistrzem nie tylko jednej organizacji. Przykładem jest Łukasz Boom Boom Pławecki, który w ciągu dziewięciu miesięcy został mistrzem 4 różnych organizacji.

Nawiązaliśmy długofalową współpracę ze stacją Fightbox HD. Jest to kanał poświęcony sportom walki z całego świata, dostępny w wielu krajach i językach na całym świecie. Obecnie można go oglądać w USA, Polsce, Bułgarii, Turcji, Indiach, Słowacji, Czechach, Francji, Rumunii, na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce Północnej, Tajlandii i Wielkiej Brytanii. Kanał Fightbox HD jest dostępny zarówno w telewizji jak i przez Internet.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.