Trzy pasy mistrzowskie stawką walki Jędrzejczyk - Groenhart!
Beltor News

Trzy pasy mistrzowskie stawką walki Jędrzejczyk – Groenhart!

Już 22 września gala Makowski Fighting Championship 14: Memoriał Dawida Mory w Zielonej Górze. W jednej z walk wieczoru jeden z najlepszych polskich kickboxerów i zawodnik Team Beltor, Paweł Jędrzejczyk zmierzy się z doświadczonym Holendrem Fernando Groenhartem. Jak się okazuje, stawką pojedynku będą aż trzy mistrzowskiego pasy. 

O randze starcia w Zielonej Górze na Facebooku poinformował sam Jędrzejczyk. – Stawka mojej najbliższej walki wzrosła. Zawalczymy aż o trzy mistrzowskie pasy. Będę oczywiście bronił tytułu organizacji MFC, której jestem mistrzem i dla której walczę od 2009 roku. Kolejne dwa tytuły to prestiżowe i znane na całym świecie ISKA I WKA.
To oczywiście tylko miły „smaczek” bo czy na szali są trzy pasy czy żaden, zawsze walczę tak samo. Daje z siebie wszystko! Do zobaczenia! – napisał „Wergi”

Paweł Jędrzejczyk (Beltor Team)

Jędrzejczyk 6 września 2017 został pierwszym w historii mistrzem organizacji MFC. Po twardej walce decyzją sędziów pokonał Surinamczyka Guillermo Blocklanda.

Jędrzejczyk - Groenhart

 

 

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.