Adrian Molenda na Celtic Gladiator! Zawalczy w Londynie
Beltor News

Adrian Molenda na Celtic Gladiator! Zawalczy w Londynie

Adrian Molenda Beltor

Już 6 października na gali Celtic Gladiator 14 w Londynie na karcie walk dojdzie do pojedynku w formule MMA w kategorii muszej pomiędzy Adrianem Molendą a Markiem Wadem

Beltor reklamaAdrian Adi Molenda (0-0-0) zmierzy się Markiem Wadem (0-2). Zawodnik Team Beltor pochodzi z Chełma i rozpoczynaswoją przygodę w gronie zawodowców. Adi ma na swoim koncie 6 walk amatorskich, przegrał tylko raz. Mieszkający w Banbury Molenda swoje umiejętności szkoli pod okiem trenerów: Stuarta Davisa, Anthony’ego White’a i Gavina Stewarta. Od początku szkolił się  w formule MMA, starty rozpoczął w 2014, a jego mocne strony to: szybkość, siła i mocne uderzenie. Jego hobby to nie tylko MMA, ale także boks. Oprócz tego, że Adrian przygotowuje się do debiutu zawodowego, pracuje na pełen etat, co jest godne podziwu.

Zapytany co dla niego znaczy ten debiut i walka, odpowiedział: „robię to dla rodziny, i dla swoich przyjaciół”.

Z kolei Mark Wade ma na swoim koncie 2 porażki w gronie zawodowców,  dlatego chce wygrać i wejść na zwycięską ścieżkę. Zaczynał trenować już jako dziecko, a pierwsze starty zaliczył w 2011 r. Jego trenerem jest Phil Else. Treningi są miłością jego życia, a ulubioną techniką jest gilotyna. Idolem Wade’a jest Georges St-Pierre.

Molemnda vs Wade CG 14

Czy Adi wytrzyma presję zawodowego debiutu? Czy może Markowi niesionemu dopingiem angielskich kibiców uda się przełamać passę 2 porażek? Odpowiedzi poznamy już 6 października w York Hall, Londyn.

Zapraszamy do zakupu biletów na Celtic Gladiator 14. www.celticgladiator.com

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Joanna Jędrzejczyk odzyska pas mistrzyni UFC?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.