Zarobili w ringu fortunę! Zobacz wypłaty po walce Mayweather Jr vs McGregor
Polskie MMA

Zarobili w ringu fortunę! Zobacz wypłaty po walce Mayweather Jr vs McGregor

Mayweather Jr vs McGregor (2)

NSAC opublikowała oficjalne wypłaty po walce Floyda Mayweathera Jr z Conorem McGregorem, do której doszło w nocy z 26 na 27 sierpnia w Las Vegas. 10. rund twardej walki zostało przekute w solidne wypłaty dla obydwu bohaterów największego wydarzenia tego roku. 

Mayweather Jr zgarnął za starcie z Irlandczykiem 100 milionów dolarów podstawy. Do tej sumy dojdą jeszcze pieniądze ze sprzedaży PPV, a warto dodać, że prawdopodobnie pękł rekord sprzedaży płatnej transmisji na świecie. Z kolei mistrza UFC w wadze lekkiej musi zadowolić się mniejszą gażą, wynoszącą 30 milionów, ale podobnie jak „Piękniś” poczeka on jeszcze na swoją „działkę” z PPV.

Dla McGregora to duży przeskok finansowy, gdyż w UFC najwięcej otrzymał on za pojedynek rewanżowy z Natem Diazem (3 miliony).

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Joanna Jędrzejczyk odzyska pas mistrzyni UFC?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.