Rafał Kijańczuk zapowiada powrót przed wakacjami. Rywal blisko UFC
Beltor News

Rafał Kijańczuk zapowiada powrót przed wakacjami. Rywal blisko UFC

Rafał Kijańczuk (7-1) nie zamierza załamywać rąk po porażce z Khadisem Ibragimowem (8-0) i jeszcze przed wakacjami chce powrócić do klatkoringu M-1 Global. O to, że „Kijana” wróci silniejszy możemy być spokojni. Zawodnik z Chełma w obowiązującym kontrakcie ma do stoczenia jeszcze trzy pojedynki.

Kijańczuk, w wyczerpującym wpisie na Facebooku, zabrał głos na temat walki o pas wagi półciężkiej.

„Zawsze szybko informowałem Was o kolejnych wygranych walkach, więc nie będę zachowywał się jak buc obrażony na świat i porażką, również szybko się „pochwale”. Nie udało się tym razem. Trochę głupio przegrać własną bronią czyli szybko w pierwszej rundzie, ale taki to już sport. Jednak rok w zawodowej karierze to za mało, aby wygrywać tytuły mistrzowskie w dużych organizacjach. Brakło doświadczenia i obycia w walce. Popełniłem głupie błędy, które były spowodowane chyba tym, że stawka pojedynku trochę mnie przerosła. Być może jeszcze za wcześnie na takie starcia, choć gdybym mógł cofnąć czas to i tak wziąłbym te walkę bo takich propozycji się nie odmawia” – napisał podopieczny trenera Roberta Jocza. 

26-latek dodał również, że jego ostatni rywal prawdopodobnie zwiążę się teraz kontraktem z UFC. Pełen wpis możecie zobaczyć poniżej:

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Rafał Kijańczuk w 2019 roku zdobędzie tytuł mistrza M-1 Global?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.