Rafał Kijańczuk z trudnym rywalem na M-1 Challenge w Kazachstanie
Beltor News

Rafał Kijańczuk z trudnym rywalem na M-1 Challenge w Kazachstanie

Rafał Kijańczuk (6-0) z Team Beltor 15 grudnia stoczy kolejny pojedynek dla organizacji M-1 Global. Zawodnik pochodzący z Chełma na gali w kazachskim Aytur zmierzy się z wymagającym Gruzinem – Gigą Kukhalashvilim (11-4). 

„Kijana” grudniowym starciem zakończy bardzo pracowity 2018 rok. 26-latek podczas ostatnich miesięcy stoczył aż sześć pojedynków i wszystkie zakończył przed czasem. Nokauty w 12, 19 czy 15 sekund wywołują podziw, a Kijańczuk już teraz jest murowanym faworytem do miana odkrycia tego roku w polskim MMA. Obecnie do swoich pojedynków przygotowuje się on w warszawskim klubie Berkut WCA Fight Team, ale jest on wychowankiem chełmskiej Fabryki Sportu.

Jego najbliższy rywal – Giga Kukhalashvili (11-4) również lubuje się w nokautach. 30-latek ma na swoim koncie 7 zwycięstw przed czasem.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Rafał Kijańczuk w 2019 roku zdobędzie tytuł mistrza M-1 Global?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.