Rafał Kijańczuk miał ofertę z KSW, ale wybrał FEN. Tłumaczy dlaczego
Beltor News

Rafał Kijańczuk miał ofertę z KSW, ale wybrał FEN. Tłumaczy dlaczego

Rafał Kijańczuk (7-1, 7 KO) zmierzy się z Adamem Kowalskim (10-5-1, 2 KO, 2 SUB) podczas gali Fight Exclusive Night 25, która 15 czerwca odbędzie się w Ostródzie. W rozmowie z WP SportoweFakty „Kijana” opowiedział o propozycjach, jakie otrzymał w ostatnim czasie.

Kijańczuk to jeden z najzdolniejszych polskich zawodników MMA. Chełmianin dopiero w lutym 2018 roku zadebiutował w mieszanych sztukach walki i w ciągu 10 miesięcy odniósł aż 7 zwycięstw, z czego wszystkie zanotował w pierwszych rundach. Kijańczuk to pretendent do tytułu mistrzowskiego federacji M-1 Global. Wielu ekspertów wróży mu świetlaną przyszłość. 15 czerwca po raz pierwszy wystąpi w federacji FEN.

– Przede wszystkim oferty były z Polski. Regularnie dostaje je również z Czech czy Anglii, ale walcząc za granicą wystarczy mi kontrakt z M-1. Teraz chce się pokazać w kraju – powiedział Kijańczuk. Zapytany przez Artura Mazura, czy KSW kusiła go kontraktem, zawodnik Berkut WCa Fight Team odparł: – Tak, tylko był problem dogadania, jak połączyć kontrakt z M-1 Global z tym z KSW. Dodatkowo na najbliższych galach nie było dla mnie miejsca, dopiero gdzieś pod koniec roku, więc na razie związaliśmy się z FEN. Chce robić cztery walki w roku, więc potrzebuję do tego dwóch kontraktów.

ZAKUP BILETÓW na galę FEN 25 jest możliwy na  Eventim.pl oraz na stronie organizacji:  http://fen-mma.com/bilet/.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Kto wygra walkę wieczoru KSW 50 w Londynie?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.