Priorytetem rewanż z Narkunem. "Mnie inna walka nie interesuje"
Polskie MMA

Priorytetem rewanż z Narkunem. „Mnie inna walka nie interesuje”

Mamed Chalidow pod koniec lipca postanowił zwakować pas mistrza wagi średniej KSW. Tym samym zawodnik Berkut Arrachion Olsztyn dał wyraźnie do zrozumienia, że w najbliższym czasie interesuje go jedynie rewanż z Tomaszem Narkunem za porażkę z marca tego roku. 

Chalidow 3 marca w łódzkiej Atlas Arenie, w walce wieczoru KSW 42, sensacyjnie przegrał przez poddanie z Narkunem. Legenda polskiego MMA doznała tym samym pierwszej porażki od ośmiu lat. Przegrana z młodszym mistrzem kategorii półciężkiej rozbudziła jednak w starym mistrzu głód walki i niewykluczone, że pod koniec roku kibice ponownie zobaczą obydwu zawodników w okrągłej klatce.

– Tomek się zgodził na tę walkę. Teraz jest kwestia włodarzy KSW, kiedy zrobią i czy w ogóle zrobią tę walkę. Męczę ich. Ja powiedziałem, że mnie żadna inna walka nie interesuje. Co oni z tym zrobią? Zobaczymy – wyznał Mamed Chalidow w rozmowie z MMA.pl.

Otwarty na drugą walkę z olsztynianinem jest Tomasz Narkun, który podkreślał to w wielu swoich wywiadach. Czy Waszym zdaniem w rewanżu „Żyrafa” ponownie znajdzie sposób na pokonanie Chalidowa?

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Rafał Kijańczuk w 2019 roku zdobędzie tytuł mistrza M-1 Global?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.