RAFAŁ KIJAŃCZUK ZAWALCZY NA KSW 82! - Strefa Sztuk Walki - Świat MMA i kickboxingu w jednym miejscu
Beltor News

RAFAŁ KIJAŃCZUK ZAWALCZY NA KSW 82!

Federacja KSW ogłosiła kolejne walki, które uszlachetnią kameralny event KSW 82. Gala odbędzie się w ATM Studio. Jedną z nich jest starcie Rafała Kijańczuka z idącym jak taran Bohdanem Gnidko. Starcie zaplanowane jest jako co-main event.

22 letni zawodnik z Ukrainy może poszczycić się imponującym rekordem. Stoczył dziewięć walk, wszystkie wygrał, mało tego wszystkie walki wygrane były przed czasem w pierwszej rundzie. Kijańczuk swoją ostatnią potyczkę również wygrał przez nokaut z Marciem Doussisem podczas KSW 78.

Walka zapowiada się niezwykle ekscytująco i widowiskowo. Wiele wskazuję na to, że nie potrwa ona długo i zakończy się przed czasem. Rafał zapowiada na swoim profilu „za niespełna 5 tygodni w tej walce padnie nokaut… na moją korzyść”. Popularny „Kijana”, na pewno ma atuty w postaci ciut lepszych warunków fizycznych oraz bogatszego doświadczenia w MMA. Toczył boje na dłuższych dystansach i wychodził już z niejednej opresji. Nie można zapominać także o tym, że atutem Chełmianina jest piorunujące uderzenie z obu rąk.

Walką wieczoru gali KSW 82 będzie starcie Andrzeja Grzebyka z Brianem Hooi.

KIJAŃCZUK vs GNIDKO

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Rafał Kijańczuk (@rafal_kijanczuk)

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.