Błachowicz kontra Jones na UFC 244? Dana White zabrał głos
Polacy w UFC

Błachowicz kontra Jones na UFC 244? Dana White zabrał głos

Wbrew wcześniejszym spekulacjom Jan Błachowicz będzie musiał poczekać na swoją szansę zdobycia tytułu mistrzowskiego w UFC. „Cieszyński Książę” nie zmierzy się bowiem z Jonem Jonesem na gali w Nowym Jorku, 2 listopada, a informację tę podał sam prezes organizacji, Dana White

Próbowaliśmy zrobić ten pojedynek na UFC 244 w listopadzie. To się nie wydarzy – powiedział White na konferencji prasowej po gali w Abu Dhabi. Co ciekawe, dzień wcześniej w rozmowie z Danem Hardym głównodowodzący UFC wskazał właśnie Polaka jako kolejnego rywala dla Amerykanina.

Moim zdaniem Jan Błachowicz będzie kolejnym rywalem Jonesa. Dobrze wyglądał w swoim ostatnim występie i wszyscy wiemy gdzie jest w rankingach – mówił.

Niewykluczone więc, że starcie Jones – Błachowicz odbędzie się, ale nie w listopadzie, lecz w późniejszym terminie. Polskim fanom pozostaje jedynie cierpliwie czekać na decyzje UFC sprawie tego starcia.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Joanna Jędrzejczyk pokona Weili Zhang?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.