Dwie walki MMA otworzą galę FEN 11: Warsaw Time!  : MMA News
Wszystkie

Dwie walki MMA otworzą galę FEN 11: Warsaw Time!

Dwa pojedynki undercardowe otworzą galę FEN 11 „Warsaw Time”, która odbędzie się już za niewiele więcej niż miesiąc na warszawskim „Torwarze”. Oba odbędą się w formule MMA i będą szansą dla perspektywicznych zawodników na zaprezentowanie swoich umiejętności.

I tak, 19 marca 2016 roku jako pierwsi do walki wyjdą dwaj zawodnicy wagi lekkiej: Jakub Łętowski reprezentujący klub Fenix Warszawa i Marcin Gałązka z Klubu Walki Grappler Mińsk Mazowiecki. Obaj debiutowali już na lokalnych imprezach. 19-letni Jakub Łętowski zaczynał swoją przygodę ze sportem od boksowania, a od dwóch lat trenuje MMA pod okiem Grzegorza Białasa. W MMA stoczył już pierwszą walkę w 2015 roku. Marcin Gałązka ma blisko 25 lat i trenuje pod okiem Marcina Frankiewicza. Ma już za sobą cztery walki, z których trzy wygrał.

W kolejnym pojedynku Michał Tarabańka reprezentujący Poland Top Team Warszawa zmierzy się z Adrianem Błeszyńskim ze Sportowego Zagłębia Sosnowiec. To starcie zaplanowane jest w limicie do 80 kg. Tarabańka startuje w MMA od 2011 roku i do tej pory walczył z bardzo silnymi rywalami. W dwóch ostatnich pojedynkach wygrał i to otworzyło mu szansę występu w Fight Exclusive Night. 30-letni zawodnik z Nowego Dworu Mazowieckiego, trenował w wielu warszawskich klubach, a od kilku miesięcy, ćwiczy pod okiem Mirosława Oknińskiego w Nastula Club. Błeszyński to amatorski mistrz świata i Europy WKF. Ma 28 lat i na zawodowej arenie wygrał dwie walki z zagranicznymi rywalami. W obu przypadkach przez nokaut. Karierę sportową zaczynał od boksu. Prowadzą go trenerzy Bartosz Kulczycki i Gabriel Skiba.

Mamy nadzieję, że ten i inne pojedynki jakie widzowie obejrzą w dniu 19 marca 2016 roku przejdą do historii polskich Sztuk Walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk Kickboxingu i MMA, a zapowiedziany pojedynek zapisze się w pamięci kibiców. Nie powinno Was tam zabraknąć!

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.