Powrót Mariusza Wacha planowany na maj : Boxing News
Wszystkie

Powrót Mariusza Wacha planowany na maj

Mariusz Wach, były pretendent do tytułu mistrza świata w wadze ciężkiej, kolejną walkę ma stoczyć na gali w Kędzierzynie Koźlu. Wydarzenie jest planowane na 14 maja, a zorganizuje je grupa Mariusza Grabowskiego – Tymex Boxing Promotion.

Wach w ostatnim pojedynku, 4 listopada 2015 roku w Kazaniu, przegrał z Alexandrem Powietkinem. Polak po walce w Rosji został oskarżony o stosowanie dopingu, ale w styczniu tego roku „Viking” został oczyszczony z zarzutów. 36-latek to jeden z najlepszych polskich bokserów w wadze ciężkiej, a obecnie jego głównym trenerem jest Piotr Wilczewski.

Wach na swoim koncie ma 33 zawodowe walki, z czego aż 31 zakończył na swoją korzyść. Niewykluczone, że pięściarz zawalczy także na jesiennej gali Polsat Boxing Night 6.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.