Michał Materla w walce wieczoru UFC w Gdańsku!?
Polacy w UFC

Michał Materla w walce wieczoru UFC w Gdańsku!?

Michał Materla

To z pewnością jedna z najbardziej sensacyjnych informacji w polskim MMA na przełomie ostatnich lat. Brazylijskie media – Combate/Sportv.globo.com – poinformowały, że były mistrz KSW, Michał Materla (MMA 24-5-0) zmierzy się w walce wieczoru UFC Fight Night 118 w Gdańsku. Jego rywalem ma być Brazylijczyk Thiago Santos (MMA 15-5).

Początkowo informacje brazylijskich mediów potraktowano jako plotki, ale w krótkim czasie doniesienia te potwierdziły znane i cenione portale – MMAJunkie i Sherdog.com, który informuje oficjalnie o zestawieniu Materli w Gdańsku.

Sam zainteresowany nie chce na tę chwilę komentować szerzej całej sprawy, ale potwierdził on, że negocjacje z UFC trwają. Walka wieczoru w debiucie dla UFC? Brzmi pięknie. Michał Materla ostatni raz walczył w październiku zeszłego roku, kiedy na gali KSW 36 znokautował w pięknym stylu Rousimara Palharesa. W grudniu z kolei „Cipao” został zatrzymany przez CBŚ i postawiono mu zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej. Z aresztu wyszedł w połowie lipca tego roku i od razu postanowił powrócić do treningów. Jak na razie ie wiemy, jakie stanowisko do całej sprawy zajęło KSW, dla którego Materla walczył od 2006 roku.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Joanna Jędrzejczyk odzyska pas mistrzyni UFC?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.