Tomasz Drwal ponownie w UFC? Padła propozycja
Polacy w UFC

Tomasz Drwal ponownie w UFC? Padła propozycja

Tomasz Drwal

Jak informuje portal mmarocks.pl, Tomasz Drwal (MMA 21-5-1) może po siedmiu latach powrócić do UFC. Pierwszy w historii Polak w tej organizacji miał otrzymać ofertę walki na październikowej gali w Gdańsku od amerykańskiego giganta MMA.

„Goryl” ostatni raz w klatce zaprezentował się w maju 2015 roku, kiedy na gali KSW 31 przegrał z Michałem Materlą na 4 sekundy przed końcem pojedynku. Zawodnik z Krakowa próbuje od dwóch lat wrócić do sportu, ale wciąż na przeszkodzie stoją doskwierające mu kontuzje.

Drwal walczył dla UFC od 2007 do 2010 roku. W tym czasie wygrał trzy pojedynki w oktagonie i tyle samo przegrał. Według sensacyjnych informacji w Ergo Arenie walkę wieczoru ma stoczyć Michał Materla, którego rywalem ma być doświadczony Thiago Santos. Czekamy jednak na oficjalne potwierdzenie tych informacji.

 

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Joanna Jędrzejczyk odzyska pas mistrzyni UFC?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.