Tomasz Makowski i Paweł Jędrzejczyk zwyciężają na MFC 11!
Beltor News

Tomasz Makowski i Paweł Jędrzejczyk zwyciężają na MFC 11. „Maku” zdobył pas mistrzowski

Udanie dla zawodników Team Beltor zakończyła się 11. edycja gali Makowski Fighting Championship w Nowej Soli. Paweł Jędrzejczyk odniósł drugie z rzędu zwycięstwo w tym roku, pokonując na punkty Czecha Matousa Kohouta. Z kolei organizator i główną gwiazda wydarzenia, Tomasz Makowski, pewnie zwyciężył na dystansie trzech rund Włocha Nicola Canu i zdobył pas zawodowego Mistrza Świata WKN w wadze -62,1 kg.

Pojedynek „Wergiego” z Kohoutem był wyrównany tylko w pierwszej odsłonie walki. Później do głosu doszedł tylko Jędrzejczyk, pewnie punktując Czecha w kolejnych dwóch rundach oraz posyłając go na deski. Pierwszy Polak walczący dla cenionej organizacji GLORY udowodnił, że zasługuje na miano lidera wśród polskich kickboxerów w wadze do 77 kg.

Wygrałem walkę! Przeciwnik był liczony. To moje kolejne cenne zwycięstwo z dobrym zawodnikiem. Dziękuję, ze jesteście ze mną! – napisał świeżo po walce Paweł Jędrzejczyk.

pawel-jedrzejczyk-mfc-11

Z kolei Tomasz Makowski bez większych problemów zwyciężył w walce wieczoru MFC 11 Nicola Canu, który pojedynek z mistrzem świata wziął na zaledwie kilka dni przed wydarzeniem. Dla „Maka” zwycięstwo oznaczało zdobycie kolejnego tytułu do kolekcji, tym razem w wadze do 62,1 kg.

tomasz-makowski-mfc-11

 

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ANKIETA

Kto wygra walkę wieczoru KSW 65?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.