Nowy rywal Pawła Jędrzejczyka w walce o pas na MFC 12
Beltor News

Nowy rywal Pawła Jędrzejczyka w walce o pas na MFC 12

Jędrzejczyk vs Bacuna MFC 12

Po raz kolejny zmienił się rywal dla Pawła Jędrzejczyka na galę MFC 12 w Zielonej Górze. Z racji kontuzji Donovana Wisse w walce o pas mistrzowski MFC rywalem „Wergiego” będzie Cadric Bacuna. Gala już 16 września, z transmisją w telewizji FightBox.

Poniżej krótka informacja organizatora i komentarz Jędrzejczyka:

„Niestety Donavan Wisse przeciwnik Pawła Jędrzejczyka doznał poważnej kontuzji i nie stanie do walki o pas MFC. Kontuzje i zmiany zawodników zdarzają się dość często, dlatego podchodząc profesjonalnie do sprawy, aby walka o pas mistrzowski była na najwyższym poziomie mamy godne zastępstwo. Rywalem Pawła Jędrzejczyka będzie doświadczony zawodnik pochodzący z Curacao, Cedric Bacuna, reprezentujący holenderską szkołę i współpracujący z Clydem Petresem. Obaj zawodnicy z bagażem ringowych doświadczeń, a który z nich będzie pierwszym w historii Mistrzem MFC przekonamy się już 16 września w Zielonej Górze”.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Joanna Jędrzejczyk odzyska pas mistrzyni UFC?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.