FEN 13 w Gdynii! Michał Wlazło i Jacek Kreft w karcie walk [Beltor News]
Beltor News

FEN 13 w Gdyni! Michał Wlazło i Jacek Kreft w karcie walk

Kolejna gala federacji Fight Exclusive Night odbędzie się 13 sierpnia w Gdyni. Druga siła w polskim MMA po raz trzeci zawita nad polskie morze. Po galach w Sopocie i Kołobrzegu FEN powróci do Trójmiasta, gdzie trenuje wielu cenionych zawodników MMA i K-1, a fani są spragnieni dużych eventów. 

FEN na sierpniową gale zapowiedział już występy Michała Wlazło i Jacka Krefta (Beltor Team). Oprócz nich w klatkoringu mają pojawić się m.in. Paweł Kiełek, Arkadiusz Wrzosek i Marcin Szreder. Obiektem, do którego po raz pierwszy zawita federacja będzie Gdynia Arena, która może pomieścić ponad 3 tysiące widzów. Będzie to już czwarta impreza Fight Exclusive Night w tym roku.

Michał Wlazło (Beltor Team)1

Michał Wlazlo do tej pory tylko tylko raz zawalczył dla drugiej siły MMA w Polsce. W sierpniu 2014 roku, podczas gali FEN 4 w Sopocie, utytułowany kickboxer dał krwawą i pasjonującą walkę z Dawidem Morą, którą ostatecznie przegrał przez duszenie zza pleców. Pojedynek był nominowany do nagrody za walkę roku w polskim MMA (Heraklesy 2014).

Z kolei Jacek Kreft w FEN stoczył już trzy pojedynki. „Łamator” z klubu Mad Dogs Gdynia pokonał do tej pory Patryka Rogoża i Adama Golonkiewicza. Jedynej porażki zawodnik Beltor Team doznał z rąk Mateusza Rębeckiego.

kreft beltor

Podczas gali FEN 13 można również spodziewać się występu Bartosza Chyrka. „Hulk” jest już w trakcie przygotowań do kolejnej walki, a z nieoficjalnych źródeł wynika, ze podpisał on kontrakt z wrocławską federacją.

Wakacyjna gala Fight Exclusive Night zapowiada się znakomicie dla fanów MMA z Trójmiasta. Transmisję z imprezy przeprowadzi Polsat i Polsat Sport

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.