Szymon Szymonowicz brązowym medalistą Mistrzostw Świata do lat 23 w zapasach! - Strefa Sztuk Walki - Świat MMA i kickboxingu w jednym miejscu
Beltor News

Szymon Szymonowicz brązowym medalistą Mistrzostw Świata do lat 23 w zapasach!

W dniach 23-29 października 2023 roku w albańskiej Tiranie odbywały się zapaśnicze młodzieżowe mistrzostwa świata, w której brało udział 19 reprezentantów Polski.

Zawodnik Beltor Team Szymon Szymonowicz, który na co dzień trenuje w Cement-Gryf Chełm uratował honor kadry, zdobywając brązowy medal w stylu klasycznym w kategorii do 87 kilogramów.

Szymonowicz pierwszą walkę zakończył w niecałą minutę, pokonując Szwajcara Christiana Zempa. W kolejnej walce zmierzył się z Matejem Mandiciowiciem, lecz musiał uznać wyższość Chorwata przez przewagę techniczną. Na szczęście dla naszego zawodnika rywal dotarł do finału, dzięki czemu Szymon mógł zmierzyć się w repasażach. Ormianin, Samvel Sargsyan jako pierwszy rywal repasaży nie miał zbyt wiele do powiedzenia i musiał uznać wyższość Szymonowicza. W walce o brązowy naprzeciwko Polaka stanął Fin Waltteri Harri Latvala. Po kapitalnej walce zawodnik Beltor Team rozstrzygnął walkę na swoją uzyskując przewagę techniczną aż 9:0!

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.