Wielka walka i rekordowe przychody. UFC zgarnie fortunę na walce McGregora
Światowe MMA

Wielka walka i rekordowe przychody. UFC zgarnie fortunę na Mayweather Jr vs McGregor

White i McGregor UFC

Pewnie jesteście ciekawi, jak do walki swojego podopiecznego i mistrza organizacji – Conora McGregora z Floydem Mayweatherem Jr ustosunkowała się UFC i dlaczego wyraziła zgodę na jego pojedynek na zasadach bokserskich. Patrząc jednak na przychody, jakie amerykański gigant MMA może zarobić na batalii Irlandczyka z „Pięknisiem”, ustępstwa Dany White’a i spółki nie dziwią. 

Jak donosi ESPN, UFC ubezpieczyła się na wypadek walki Conora McGregora poza organizacją, co jest wyraźnie zawarte w jednym z punktów umowy. Odstępne wynosi aż 40 milionów dolarów. Do starcia mistrza wagi lekkiej UFC z 40-letnim Mayweatherem Jr dojdzie 26 sierpnia w Las Vegas.

Cena wykupu PPV na ten pojedynek sięga w USA niemal 100 dolarów. White w jednym z wywiadów przyznał, że spodziewa się rekordowej sprzedaży sierpniowej gali organizowanej przez Mayweather Promotions, która według niego może wynieść nawet 5 milionów wykupionych subskrypcji.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Joanna Jędrzejczyk odzyska pas mistrzyni UFC?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.