UFC. Znamy kolejnego rywala i datę walki Chabiba Nurmagomiedowa!
Światowe MMA

UFC. Znamy kolejnego rywala i datę walki Chabiba Nurmagomiedowa!

14 kwietnia 2020 roku na Brooklynie w Nowym Jorku kolejny pojedynek stoczy Chabib Nurmagomiedow. Niekwestionowany mistrz UFC w wadze lekkiej zmierzy się z Tonym Fergusonem. Co ciekawe, to już piątą próba doprowadzenia do tego pojedynku.

O kolejnej walce „Orła” z Dagestanu poinformował na Twitterze menadżer Chabiba Nurmagomiedowa, Ali Abdelaziz. Pogromca Conora McGregora dzierży pas kategorii lekkiej od kwietnia 2018 roku, kiedy właśnie w Nowym Jorku pokonał na punkty Ala Iuaquintę. W ostatniej walce 31-latek z Machaczkały poddał w 3. rundzie Dustina Poiriera.

Tony Ferguson na starcie o tytuł zasłużył jak mało kto w szeregach amerykańskiej organizacji. Amerykanin jest niepokonany od 2012 roku i notuje w UFC serię 12 zwycięstw z rzędu.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy w 2021 roku chciałbyś zobaczyć walkę Mameda Chalidowa z Roberto Soldiciem?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.