Joanna Jędrzejczyk kontra Rose Namajunas na UFC 217?
Polacy w UFC

Joanna Jędrzejczyk kontra Rose Namajunas na UFC 217?

joanna-jedrzejczyk-facebook

Być może nie jest to dobra informacja dla tych, którzy oczekują występu Joanny Jędrzejczyk (MMA 14-0) na gali UFC Fight Night w Gdańsku, ale polska mistrzyni ma zawalczyć 4 listopada na gali UFC 217 w Madison Square Garden. Przeciwniczką „JJ” ma być Rose Namajunas (MMA 6-3). O zestawieniu poinformował portal MMA Today. 

Dla Jędrzejczyk walka z Amerykanką litewskiego pochodzenia byłaby szóstą obroną mistrzowskiego pasa w wadze do 52 kg. W ostatnim boju mistrzyni pokonała w świetnym stylu Jessicę Andradę na gali UFC 211 w Dallas. Z kolei Namajunas w eliminatorze do starcia z zawodniczką American Top Team uporała się w kwietniu z Michelle Waterson, poddając rywalkę duszeniem zza pleców.

W walce wieczoru UFC 217 w Nowym Jorku Georges St-Pierre (MMA 25-2) ma zmierzyć się z Michaelem Bispingiem (MMA 30-7) o pas wagi średniej.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy Joanna Jędrzejczyk odzyska pas mistrzyni UFC?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.