Krzysztof Włodarczyk był blisko walki o pas WBC! : Boxing News
Wszystkie

Krzysztof Włodarczyk był blisko walki o pas WBC!

Bardzo niewiele brakowało, żeby Krzysztof Włodarczyk zawalczył o utracony w 2014 roku tytuł czempiona. Polak był blisko finalizacji pojedynku z Tonnym Bellew, ale ostatecznie to Ilunga Makabu stanie do walki mistrzowskiej. Taką informacje w programie „Dzieje się na żywo” w Wirtualnej Polsce przekazał promotor „Diablo”, Andrzej Wasilewski

Mogę wyjawić, że niewiele brakowało, żeby to Włodarczyk boksował w Bellew o pas WBC. Było blisko, ale niestety przedstawiciele Makabu nie chcieli pójść nam na rękę, chociaż mieliśmy już gotowe rozwiązanie. Makabu wygrał pojedynek eliminacyjny do pasa WBC, więc on miał w tym przypadku pierwszeństwo i skorzystał z niego – powiedział Wasilewski.

Włodarczyk w marcu 2016 roku powrócił na zawodowy ring. Były mistrz świata organizacji WBC i IBF pokonał w Sosnowcu Walerego Brudowa przez nokaut w 2. rundzie. Kolejny występ „Diablo” jest planowany na 28 maja w Szczecinie.

Tony Bellew w ostatniej walce pokonał po kontrowersyjnej decyzji Mateusza Masternaka i zdobył tym samym pas mistrza Europy w wadze junior ciężkiej. Do pojedynku w Ilungą Makabu dojdzie 29 maja w Liverpoolu.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.