Izu Ugonoh ponownie nokautuje rywala!
Boks

Izu Ugonoh ponownie nokautuje!

fot. facebook.com/iugonoh

Izu Ugonoh (16-0, 13 KO) kolejny raz nie spędził wiele czasu w ringu. Polak w nowozelandzkim Christchurch szybko rozprawił się z Argentyńczykiem Ricardo Ramirezem, pokonując go przez techniczny nokaut w 4. rundzie. Dla pięściarza urodzonego w Szczecinie to kolejny krok do wielkich walk w wadze ciężkiej.

Ugonoh pojedynek rozpoczął mocno skoncentrowany. Podopieczny trenera Kevina Barry’ego bił mocnymi ciosami na korpus, co efekt dało już w 2 rundzie, kiedy po dwóch mocnych uderzeniach na tułów Razmirez przyklęknął i był liczony. W 3. rundzie Argentyńczyk umiejętnie klinczował Polaka, ale w kolejnej Ugonoh skutecznie zniechęcił rywala do dalszej walki, bijąc ciosami na dół, po których Ramirez zaliczył kolejne dwa nokdauny.

Izu Ugonoh to wielka nadzieja polskiego boksu zawodowego na sukces w wadze ciężkiej. Niespełna 30-letni pięściarz, który ma za sobą przeszłość w kickboxingu, ma świetne warunki fizyczne, jest obdarzony silnym uderzeniem i szczelną obroną. W rankingu federacji WBO Ugonoh jest sklasyfikowany na 15. miejscu, ale po ostatnim zwycięstwie z pewnością czeka go awans.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy w 2021 roku chciałbyś zobaczyć walkę Mameda Chalidowa z Roberto Soldiciem?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.