Znamy rywali Jędrzejczyka i Pławeckiego na Glory 38 w Chicago!
Beltor News

Znamy rywali Jędrzejczyka i Pławeckiego na Glory 38 w Chicago!

Czołowi polscy kickboxerzy i mistrzowie świata – Paweł Jędrzejczyk i Łukasz Pławecki poznali swoich rywali na gali Glory 38, która 24 lutego odbędzie się w Chicago. Pierwszy do białego ringu wejdzie „Boom boom”, a tuż po nim swój drugi występ przed Polonią zanotuje „Wergi”.

Rywalem Łukasza Pławeckiego będzie Niclas Larsen (40-8-1 KB, 1-1 GLORY). Duńczyk w potędze światowego kickboxingu debiutował przeciwko byłemu mistrzowi wagi lekkiej, Andy’emu Ristie’owi, z którym przegrał dopiero po decyzji sędziów w 2013 roku. W drugiej walce, w kwietniu 2014 roku, było już znacznie lepiej, gdyż zastopował on w Stambule Steve’a Moxona.

Z kolei Paweł Jędrzejczyk w Chicago powalczy o pierwsze zwycięstwo z Danielem Moralesem , (0-3 GLORY). Meksykanin o pseudonimie ”La Maquina” jak do tej pory przegrał wszystkie z trzech walk dla Glory. Rywal Polaka ma za sobą również przeszłość w mieszanych sztukach walki.

W walce wieczoru Glory 38 Artem Vakhitov będzie bronił pasa wagi półciężkiej w rewanżowym boju z Brazylijczykiem Saulo Cavalarim.

Zobacz pełną kartę walk gali >>>

1 komentarz

1 komentarz

  1. Pingback: Śledź BELTOR TEAM! [Leśko trenuje z Błachowiczem, "Maku" podsumowuje MFC 12]

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.