Zawodnik Beltor Team zawalczy o pas PLMMA na Torwarze!
Beltor News

Zawodnik Beltor Team zawalczy o pas PLMMA na Torwarze!

Sonic Valerianov, najnowszy nabytek Beltor Team, już 4 listopada 2016 roku zawalczy o pas wagi muszej (do 57 kg) organizacji PLMMA podczas gali na warszawskim Torwarze. Dla zawodnika trenującego w Ełku będzie to pierwsza zawodowa walka. Przeciwnik będzie jednak bardzo wymagający.

Rywalem Valerianova będzie były mistrz wagi koguciej PLMMA – Dawid Żywica (MMA 9-7-1). „Kiciao” ze szczecińskiego Berskerker’s Team na swoim koncie ma dwie wygrane w PLMMA. W pierwszej walce dla organizacji Mirosława Oknińskiego pokonał on doświadczonego weterana Piotra Olszynkę, obierając mu pas mistrzowski. W jedynej obronie pasa okazał się on lepszy na dystansie trzech rund od Daniela Bereza z Hiszpanii. W sierpniu Żywica zawalczył poza Profesjonalną Ligą MMA, bijąc się na  sierpniowej gali Spartan Fight 4 w Bielsko-Białej. Tam przegrał po twardym boju z Kamilem Selwą i decyzją Oknińskiego stracił tytuł czempiona.

Sonic Valerianov legitymuje się rekordem rekord semi pro 1-1. Do walki w Warszawie zawodnik Beltor Team przygotowuje się w klubie Grappler Ełk pod okiem Kamila Birgiela, ale odbywa również wyjazdy do innych klubów. Ostatnio odwiedził w Warszawie Legia Fight Club, gdzie odbył trening z braćmi Krajewskimi.

sonic-beltor-team

Walką wieczoru listopadowej gali PLMMA Championships będzie starcie weterana KSW i UFC, Matta Horwicha z Marcinem Naruszczką o pas wagi średniej Profesjonalnej Ligi MMA.

Oto graficzna rozpiska gali PLMMA Championships:

plmma-championships

komentarze 2

2 Comments

  1. Maki

    7 października 2016 at 13:47

    Dlaczego „Sonic Valerianov”?

  2. Pingback: Śledź BELTOR TEAM! [Kijańczuk sparuje z czołówką, Leśko w Mighty Bulls]

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.