Tomasz Makowski - Beltor Team
Beltor Team

Tomasz Makowski (Beltor Team)

Tomasz Makowskitomasz-makowski-2

Beltor Team

Dyscyplina: kickboxing/muay thai

Waga: do 65 kg

Tomasz Makowski to jeden z najbardziej utytułowanych zawodników Beltor Team. Wojownik pochodzący z Nowego Miasteczka to żywa legenda kickboxingu w Polsce, a na jego koncie widnieją m.in. tytuły zdobywcy Pucharu Świata Kick Boxing Full Contact, Międzynarodowego Zawodowego Mistrza Polski w K1, Mistrza Polski w Kick Boxingu Full-Contact, Low-Kick, K1 i Muay Thai. Jest on także wielokrotnym zdobywcą Pucharu Polski. „Maku” w całej swojej karierze walczył m.in. na ringach w Niemczech, na Słowacji , w Czechach, Australii i Tajlandii. Jest on niezmiernie szanowany przez ludzi z kręgu Sztuk Walki.

Ośmiokrotny  mistrz świata WKN sprawdza się także jako organizator gal. Edycje Makowski Fighting Championship to jedne z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń sportowych w Polsce. Gale MFC to prawdziwe święto koneserów dobrego K-1 i MMA, które gromadzą nie tylko najlepszych zawodników z kraju ale i z zagranicy.

Najważniejsze osiągnięcia:

– Mistrz Świata K1 WKN (2011),

– Mistrz Świata MUAY THAI WKN (2010),

– Mistrz Świata K1 WKN (2010)

– Mistrz Świata K1 WKN (2009),

– Mistrz Świata MUAY THAI IMC (2009),

– Mistrz Świata MUAY THAI WMF (2008),

– Mistrz Świata MUAY THAI WKA (2007).

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.