Paweł Jędrzejczyk zawalczy na MFC 11! Czech rywalem "Wergiego"
Beltor News

Paweł Jędrzejczyk zawalczy na MFC 11! Czech rywalem „Wergiego”

Paweł Jędrzejczyk z Beltor Team nie zwalnia tempa i już 3 grudnia ponownie wejdzie do ringu. Na gali Makowski Fighting Championship 11 w Nowej Soli „Wergi” zmierzy się z Czechem Matousem Kohoutem w kategorii do 78 kg. 

Będzie to już trzeci tegoroczny pojedynek Jędrzejczyka. W lutym, jako pierwszy Polak w historii, zadebiutował on w ringu najlepszej organizacji kickboxerskiej na świecie – GLORY. W Chicago „Wergi” musiał uznać jednak wyższość Richarda Abrahama po twardej walce na dystansie trzech rund. Na ścieżkę zwycięstw zawodnik Beltor Team powrócił pod koniec września tego roku, kiedy na gali MFC 10 zwyciężył Greka Alexandridisa Triamtafyllosa jednogłośną decyzją sędziów. Wergi” dzięki wygranej zdobył pas międzynarodowego mistrza mistrza Polski federacji WKN w wadze do 80 kg.

pawel-jedrzejczyk-mfc-11

Grudniowa walka z Matousem Kohoutem będzie dla Jędrzejczyka już dziewiątym występem dla organizacji zarządzanej przez Tomasza Makowskiego.

„Wergi” to pięciokrotny zawodowy mistrz świata K1 Rules /Muay Thai organizacji WKN 2009/2011/2013 i organizacji WKA 2014. Jest on również pierwszym Polakiem, który wygrał walkę na Nowym Stadionie Lumpinee w Tajlandii. W maju 2015 roku Jędrzejczyk odniósł wielki sukces pokonując na gali Max Muay Thai w Pattaya byłego Mistrza Lumpinee i Tajlandii, znanego i cenionego wojownika F16, Rajanonta.

Więcej informacji o karierze Pawła Jędrzejczyka >>>

1 komentarz

1 komentarz

  1. Pingback: Śledź BELTOR TEAM! [Kijańczuk sparuje z czołówką, Leśko w Mighty Bulls]

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.