"Biedronka" w Tajlandii! Katarzyna Niska szlifuje formę w Phuket Top Team - Strefa Sztuk Walki - Świat MMA i kickboxingu w jednym miejscu
Beltor News

„Biedronka” w Tajlandii! Katarzyna Niska szlifuje formę w Phuket Top Team

Każdemu, kto chociaż trochę interesuje się światem sportów walki, klubu Phuket Top Team w Tajlandii nie trzeba przedstawiać. Do tego cenionego gymu wybrała się niedawno zawodniczka Team Beltor, Katarzyna Niska. „Biedronka” w Tajlandii szlifuje formę przed kolejnymi wyzwaniami w MMA.

Zawodniczka znana z projektu – „Katarzyna Niska – moja droga do zawodowstwa” w marcu tego roku zakończyła ciekawe przedsięwzięcie realizowane z firmami Beltor i Trec Nutrition. „Biedronka”, która przygotowała się pod okiem Macieja Brzostka do zawodowego debiutu w MMA, na gali Time of Masters 2 w Sopocie poddała duszeniem gilotynowym Paulinę Borkowską.

W Phuket Top Team trenuje wielu utytułowanych zawodników K-1, tajskiego boksu i MMA. Z Polaków m.in. Krzysztof Jotko wyrobił z Tajlandii znakomitą formę, po której idzie jak burza w UFC. Niedawno też Barbara Nalepka korzystała z lekcji najlepszych fachowców od walki w stójce. Co o treningach w cenionym klubie może powiedzieć zawodniczka Team Beltor? Przekonajcie się sami!

1 komentarz

1 komentarz

  1. Pingback: Śledź BELTOR TEAM! [Kijańczuk sparuje z czołówką, Leśko w Mighty Bulls]

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.