Zamieszanie przed galą LFN 3. Jest oficjalne oświadczenie
Polskie MMA

Zamieszanie przed galą LFN 3. Jest oficjalne oświadczenie

W dniu dzisiejszym odbyła się ceremonia ważenia zawodniczek, które już jutro zawalczą podczas trzeciej gali LFN „The FeMMAgeddon” w Warszawie. Tuż przed ceremonią włodarze LFN wydali oświadczenie związane z podjętą dziś przez FEN próbą zablokowania walk trzech zawodniczek: Judyty Niepogody, Moniki Porażyńskiej – Bohn i Patrycji Krawczyk.

W dniu dzisiejszym trzy zawodniczki dostały informację od Fight Exlusive Night o tym, że federacja nie wyraża zgody na ich walki podczas jutrzejszej gali Ladies Fight Night. Takie zachowanie na dzień przed warszawską galąLadies Fight Night uważamy za jednoznaczną próbę zaszkodzenia naszej federacji. FEN nie jest w stanie nam zaszkodzić. Ta decyzja uderza przede wszystkim w utalentowane zawodniczki, którym próbuje się blokować szansę na rozwój i karierę sportową. Zachowanie FEN uważamy kolejny raz za niesportowe i nieeleganckie.
Jednocześnie uspokajamy wszystkich fanów, którzy mają już wejściówki na jutrzejszą galę albo planują oglądać darmową transmisję online na www.lfn.com.pl, że wszystkie trzy zawodniczki zawalczą jutro podczas LFN „The FeMMAgeddon.

Misją naszej federacji jest promocja kobiecych sportów walki. Nie związujemy zawodniczek kontraktami, ale zobowiązujemy się stawać za dziewczynami murem w takich przykrych i trudnych dla nich sytuacjach. Wszystkim trzem zawodniczkom gwarantujemy nie tylko pełną obsługę prawną, ale również zobowiązujemy się  pokryć ewentualne koszty kar umownych za zerwanie kontaktów z FEN – mówi Łukasz Chmal, prezes Ladies Fight Night.

Wszystkie trzy zawodniczki towarzyszyły prezesowi LFN podczas oświadczenia i zgodnie przyznały, że decyzja FEN przesłana w wiadomości SMS w dniu ważenia to dla nich cios i dodatkowy stres przed walką.

– Uważam, że to jest zachowanie przede wszystkim nieetyczne i ze strony poważnej federacji niebiznesowe. (…) Każdy kontakt ma dwie strony i mam nadzieję, że będziemy mogli usiąść do tego i spokojnie to przeanalizować a sprawa się rozwiąże. Dla mnie zapewnienie włodarzy Ladies Fight Night jest bardzo dużym odstresowaniem przed  walką. Jutro wyjdę na ring spokojna i zrobię swoje – mówiła Patrycja Krawczyk.

Zobacz pełną fotorelację z ważenia przed LFN 3!

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.