UFC 257. SENSACJA! Dustin Poirier znokautował Conora McGregora!
UFC

UFC 257. SENSACJA! Dustin Poirier znokautował Conora McGregora!

Sensacyjnie zakończyła się walka wieczoru UFC 257 w Abu Zabi. Dustin Poirier znokautował Conora McGregora w 2. rundzie i udanie zrewanżował się Irlandczykowi za porażkę z 2014 roku.

Pierwsza runda minimalnie na korzyść „Notoriousa”, który wywierał presję na Amerykaninie i spychał go pod siatkę oktagonu. Poirier zdołał jednak raz sprowadzić rywala do parteru, ale ten szybko wstał. „Diamond” świetnie pracował niskimi kopnięciami, które stopowały zapędy fightera z Dublina.

Początek 2. rundy dobry w wykonaniu McGregora, który starał się osłabić korpus przeciwnika. Poirier nie rezygnował z taktyki okopywania nóg Irlandczyka. Wreszcie też zaczął celnie odpowiadać w stójce. Nagle zwrot akcji! Amerykanin rozpuścił ręce i raz za razem zaczął trafiać McGregora. Ten padł na deski, koniec walki! Sensacja w Abu Zabi.

Dustin Poirier, pokonując w rewanżu Conora McGregora, udowodnił, że zasługuje na walkę o pas w kategorii lekkiej.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ANKIETA

Czy w 2021 roku chciałbyś zobaczyć walkę Mameda Chalidowa z Roberto Soldiciem?

Zobacz wyniki

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.