TFL 19 "Christmas Time" w Lublinie już 21 grudnia
Polskie MMA

TFL 19 „Christmas Time” w Lublinie już 21 grudnia

Po udanej gali TFL 18 w Kozienicach mocnym akcentem organizacja TFL – Thunderstrike Fight League zakończy 2019 podczas świątecznej odsłony TFL 19 „Christmss Time”. Będzie to czwarta i zarazem ostatnia odsłona TFL w 2019 roku.

Po Radomiu, Pionkach i Kozienicach, czas powrócić do największej areny organizacji TFL. „Kolejna niesamowita lekcja w naszej działalności przed nami. Uważam że będzie to event przeprowadzony w niesamowitej świątecznej atmosferze. Szykujemy inną oprawę niż dotychczas. Czas jest szczególny dla wszystkich tak więc spodziewam się tej edycji TFL innej niż dotychczas. To będzie coś historycznego.” – zapowiada organizator TFL promotor JS Promotion Jacek Sarna.

Podczas dziewiętnastej odsłony TFL, kibice obejrzą największe gwiazdy organizacji oraz 3 walki o międzynarodowy pas mistrzowski TFL.

Kliknij aby skomentować

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Popularne

FACEBOOK

Nadszedł czas, aby ten świat wojowników został doceniony i uhonorowany marką o której każdy zawodnik będzie mówił z dumą. Wszystkie produkty BELTOR: suplementy, odzież i akcesoria są specjalnie projektowane dla tych, którzy utożsamiają się ze światem sportów walki.

Powered by BELTOR.eu.

Copyright © 2015 Strefa Sztuk Walki. Wszystkie prawa zastrzeżone.